Günde 6 Kere Yiyerek Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet

günde-6-kere-yiyerek-haftada-2-kilo-verinHaziran ayının sonlarına doğru yaklaşırken kilo problemi olanlar için farklı bir diyet listesi ile yeniden birlikteyiz. Bu sefer günde 6 kez yemek tüketerek haftada 2 kilo ile haftada 3 kilo vermenizi sağlayacak diyet listemiz. Kilolarına sık sık yemek yiyerek veda etmek isteyenler için bu diyet listesi oldukça ideal bir görüntü sunuyor.

Haftalık Hedef Kilo: 2 ya da 3 kilo

Hedeflenen Günlük Kalori Miktarı: 1400 Kalori

Gün boyunca tok durmanızı sağlayacak olan bu diyet listesi ile enerjinizi hiç kaybetmeden kilo vermeniz mümkün. Haftada en az 2 kilo vermenizi sağlayacak olan bu diyet ile hiç halsizleşmeden kilolara veda etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Günde 6 Kere Yiyerek Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Programı Günlük Menüleri

Sabah Kahvaltısı: İlk işimiz uyanınca 1 su bardağı ile su içmek ardından 1 porsiyon mevsim meyvesi yemek, yanında şekersiz isterseniz limon katacağınız açık çay içmek, 1 adet ince dilimlenmiş kepek ekmeği ile birlikte 1 kibrit kutusu kadar yağsız ya da çok az yağlı beyaz peynir, zeytin adetle 4 tane ve son olarak söğüş tabağı, domates salatalık ve biberden yapılmış.

Kuşluk Vakti Atıştırması: 2 tane grisini yanında şekersiz bitkisel çay ve onlarla birlikte 1 porsiyon mevsim meyvesi.

Öğle Yemeği: bir tabak bol yeşil salata hazırlıyoruz üzerine azıcık peynir ufalıyoruz. Salatanın üzerine haşlanmış tavuğu parçalıyoruz bu tavuk 2 köfte büyüklüğünde olabilir. Yanında sadece 1 dilim kepekli ekmek ve sade yoğurt.

İkindi Vakti Atıştırması: Bir simidin çeyreği yanında 1 porsiyon mevsim meyvesi, şekersiz çay ve çok azcık beyaz peynir.

Akşam Yemeği: mevsim sebzeleri ile hazırlanmış bir yemek, yemeğin üzerine sadece 1 tatlı kaşığı ile zeytin yağı gezdiriyoruz bu yemekten 4kaşık yiyebilirsiniz. Yanında istediğiniz kadar mevsim salatası. Bunların yerine 1 tabak kepekli makarna veya pilav tüketebilirsiniz. Salata sınırsız ve sabittir. Yine bunların yanında 1 kase diyet yoğurt tüketilmeli.

Gece Atıştırması: 1 porsiyon taze mevsim meyvesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir