Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Programı

haftada-5-kilo-verdiren-diyet-listesiHaftada nasıl 5 kilo verebilirim diyenler buraya! Haftada 5 kilo verebilir miyim diyenler de buraya! Haftada 5 kilo verdiren diyet programı ile sizlerleyiz!

Bugün ki diyet programımız Dr. Mehmet ÖZ imzasını taşıyor. Ünlü doktorun hazırladığı haftada 5 kilo verdiren diyet programı kısa sürede kilo vermek isteyenler için oldukça çekici gibi görünüyor. Şimdi gelin lafı daha fazla uzatmadan haftada 5 kilo verdiren diyet programına birlikte göz atalım.

Öncelikli olarak 7 gün boyunca uygulayacağımız diyet programı birbirinin devamıdır. Haftada 5 kilo verdiren diyet her gün öncekinin tekrarı şeklinde planlanmış.

Kahvaltı: Öncelikli olarak kahvaltıda Öz’ün önerisi kahvaltının olabildiğince erken yapılması. Erken kahvaltı yapanın daha az kilo alacağı ve kolay kilo vereceğinin altını çiziyor. Kahvaltı menümüzde 1 adet salatalık, 1 adet meyve, 1 çay kaşığı ile reçel ve 1 dilim kepek ekmeği yer alıyor.

Öğle: 1 kase ile yoğurt, 1 dilim buğday ekmeği, haşlama et, 1 adet domates yer alıyor. Haftada 5 kilo verdiren diyet programında öğle yemeğinin peşinden yaklaşık 10 dakika sonra 1 bardak açık şekersiz çay içilmesi öneriliyor.

Akşam: Geldik haftada 5 kilo verdiren diyet programının akşam menüsüne. 1 dilim kızarmış ekmek yanında az yağlı salata fakat salatada sınır yok dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz yanında da 1 bardak ayran tüketin.

Akşam atıştırmalığı olarak da 1 fincan ıhlamur çayı öneriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir