BİTKİSEL KÜRLER

Kilden Elde Edilen Özüt ile Mucizeler Yaratılıyor

kil-özütüBugün sizlere Tokat’tan bir kil üreticisi olarak tanıştığımız Sami Dursun beyefendinin ürününü tanıtacağız. Bildiğiniz kadarı ile kil pek çok güzellik maskesinde kullanılır. Özellikle cilde peeling yapmak amaçlı kullanılan kil doğal bir cilt yenileyicidir. Sami beyin üreticisi olduğu kil ise normal kilden elde edilen, fakat 100 kg kilin çamur havuzlarında bekletilmesi sonucu ile her 100 kg kilden sadece 4 kg elde edilen bir kil özütü. Sami bey bu kilin pek çok bakım alanında hizmet verdiğini belirtiyor. Bugün pek çok spa otelinde kullanılan kil özütü oldukça etkili bir ürün. Gelin şimdi Sami beyin kaleminden kil özütünü tanıyalım.

 

0,45 MİKRON TOZ KİLİN ANALİZ DEĞERLERİ

 

Kimyasal Özellikler :

Sİ 02                              % 61-63

AL 203                          % 16-23

Na 20                             % 2,5 (Doğal Na içerikli)

FE 203                           % 3-4

Ca 0                               % 3-3,5

Mg 0                              % 1-1,9

K2 0                               % 0,75-1,10

MNO                              % 0,0

Kızdırma kaybı              % 7,00

 

Fiziksel Özellikleri :

Rutubet                            :% 7-10

Elek Analizi                    :325 mech Elek 45 Mikron

Elek Analizi                    :200 mech Elek 75 Mikron

Saç Kepeğini Önlemek İçin Nasıl Kullanılır?

Saçınızı önce şampuan ile yıkayıp durulayacaksınız. Islak saç diplerine takriben 250 ml. Ürünü parmaklarınız ile saç diplerine yedireceksiniz. 10 dk. Sonra bol ılık su ile durulayacaksınız durulanır iken şampuan veya sabun kullanılmayacak. Saç diplerindeki toksin yağları yakar kepek oluşmasını önler, saçın hava almasını sağlar ve saç gürleşir saç dökülmesini de belli oranda önler. Bu ürünü saçınıza uyguladığınızda saçınız sertleşir yardımcı saç bakın yumuşatıcı krem ile saçınızı yumuşatınız.

 

Vücut Bakımında Nasıl Kullanılır?

Kullanıcı bu ürünü kullanmadan önce yıkanacak deri gözeneklerini temizleyecek ve havlu ile kurulandıktan sonra nemli vücudun tamamına bu üründen takriben 500 ml. kadar ürünü vücuda masaj yaparak ürünün tamamını cilde yedirecek. Ve ürünün destek sağladığı faydaları. Yüzdeki akne leke, özellikle bayanların muzdarip olduğu boyun altı sarkma ce kırışıklarda, sarkık göğüslerin gerilmesinde, doğum lekelerinde, selülitli bacaklarda, koltuk altı göğüs altı ve kasık arası pişiklerden dolayı oluşan ölü deriyi temizlemede, eklem ağrılarında ve romatizmal ağrılarda belli oranlarda yardımcı olur. Bu ürünü kullandıktan sonra kendinize özel cilt besleme özel ürünlerinizi cildinize uygulaya bilirsiniz.

 

Not: Bu ürünü vücuda uyguladığınızda yağlı ciltlerde 20 dakika kuru ciltlerde 10 dakika bekletildikten sonra en son durulanır iken sabun vesaire kullanılmayacak ve bol ılık duru su ile durulanılacak. Kullanan insanlar bu ürünü günde bir seans uygulayabilir. Tamamen saf doğal kil ürün olduğundan içinde hiçbir kimyevi katkı bulunmadığından hiçbir yan etkisi yoktur. Bu ürünü göz altı torbalarda ve dudak çevresine ciltde ki yara ve alerjik olan bölgelere kesinlikle kullanılmaması tavsiye edilir. Bu ürün ilaç değil yardımcı destek bir kil ürünüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir