BİTKİSEL KÜRLER

Saç Dökülmesini Önlemek İçin Bitkisel Çözüm

saç dökülmesiHayatımızın hemen hemen her noktasında onlardan yardım alabiliyoruz. Her ne sağlık sorunu yaşarsak yaşayalım mutlaka bir tanesi yardımımıza koşuyor. Doğada bulunan binlerce çeşit bitki insanların sağlık problemlerinde en büyük destekçisi haline gelmiştir. Peki, bu bitkiler saçlarımızın dökülmelerine de yardımcı olabilir mi? bu soruya hep birlikte yanıt getirelim.

Saç dökülmesini önlemek için  bitkisel çözüm önerileri oldukça yaygın haldedir. Örneğin sarımsak saç dökülmelerinde ve yeni saç oluşumlarında en etkili bitki unvanına sahip. Fakat baskın kokusu yüzünden pek tercih edilmiyor. Sarımsağın yanı sıra ısırgan otu, adaçayı, biberiye, saf zeytinyağı, çam terebentin v.b gibi bitkiler saç dökülmelerine destek olurken, papatya, defne, mersin, kekik, tarçın gibi bitkilerde saçların rutin bakımını gerçekleştirebiliyor.

Mesela ısırgan otu, saç köklerinde oluşan ve saça olumsuz etkisiyle bilinen DHT birikimini engelleyebiliyor. Adaçayı ise saç köklerindeki fazla yağları alıp saç derisini derinlemesine temizleyip ölü hücreleri yok ediyor. Ayrıca papatya, defne v.b gibi destekçi bitkiler saçların rutin bakımını sağlayıp saçların ihtiyacı olan vitaminleri destekliyor. Bitkilerle saç dökülmelerini önlemek mümkündür… Fakat hangi bitkiden ne kadar uygulamak gerekir? Hangi bitki bir diğer bitkiyle karıştırılırsa daha etkili ve hızlı sonuç alınır? Bu konuda imdada Garlex sarımsak şampuanı saç dökülmesine çare  olarak imdadınıza yetişiyorSaç dökülmelerine bitkisel çözüm olarak yeni ve etkili bir çözüm getiriyor. Garlex sarımsak şampuanı içeriğindeki yoğun miktardaki sarımsak sayesinde saç köklerini derinlemesine besleyip temizlerken ölmemiş saç köklerinde bulunan küçük tüylerin zamanla güçlenip yeniden saç haline gelmesine yardımcı oluyor.Aynı zamanda içeriğindeki etkili formülü sayesinde  saçların uzaması için uğraşıyor.Saçlarım çok yavaş uzuyor diyenlerin artık böyle bir sorunu da kalmıyor.En önemli özelliği, kokusu yüzünden sarımsaktan faydalanamayan bizler için Garlex sarımsak şampuanı koku içermiyor. İçeriğindeki sarımsağa ilave olarak Isırgan Otu, Papatya, Avakado, Buğday, Menekşe, Çinko ve Provitamin B5, Elestab, Trichogen gibi klinik çalışmalar sonucu laboratuarlarda kanıtlanmış çeşitli etken maddeler de içeriyor. Avokado ve buğdayın içeriğindeki A vitamini, B vitamini ve E vitamini sayesinde saç, kaş, kirpiklerin uzamasını sağlıyor ve hız kazandırıyor. Ayrıca papatya, menekşe gibi bitkiler saç derisinde oluşan kaşıntıları önleyerek saç diplerindeki fazla yağları temizleyerek saçarla canlılık ve parlaklık getiriyor. Garlex sarımsak şampuanı saç dökülmelerine bitkisel çözüm olarak çok etkilidir. Saçlarınız sizin için olduğu kadar Garlex içinde değerli. Artık saçlarınıza servet harcamayın. Doğru tercihleri yaparak paranız cebinizde kalabilir. Garlex sarımsak şampuanı kullanıcıları gözle görülür etkilerinden oldukça memnun ve güvenle kullanım göstermektedir. Sizde bu güveni ve gözle görülür etkiye şahit olmak istemez misiniz? Garlex sarımsak şampuanı her saç tipine uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Ve kullanımı pratik ve kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir