DİYETLER

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Ton Balığı Diyeti

3-günde-3-kilo-diyeti-ton-balığı-diyetiYeni bir 3 günde 3 kilo diyeti ile yine beraberiz. Kısa sürede mucizeler yaratmak isteyen kişiler için hazırlanan bu şok diyetler sayesinde kısa sürede forma girmek artık imkansız değil. 3 günde 3 kilo vermenizi sağlayacak olan bu diyet sayesinde günde 1300 kalori alarak ve sadece 3 gün uygulayarak 3 kilo veriyoruz. 3 günde 3 kilo diyeti içerisinde istediğiniz kadar su içebilirsiniz. Tuz ve karabiberi tuz noktasında aşırıya kaçmamak kaydı ile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Diğer bütün baharatlardan uzak duruyorsunuz bu diyet süresince. 3 günde 3 kilo vermenizi sağlayacak olan bu diyet programı üzerinden 1 ay geçmeden mutlaka tekrar edilmemelidir. Diyet programımızın adı ton balık diyeti. Bu diyetin içerisinde yer alan sebzeler 3 şekilde tüketilebilir. Sebzeler ya haşlanarak, ya çiğ, ya da közlenerek tüketilmelidir.

Hedef Süre: 3 Gün

Hedef Kilo: 3 Kilo

Hedef Kalori: 1300 Kalori

1. GÜN

Sabah Kahvaltısı: 1 fincan şekersiz kahve veya çay, yarım adet greyfurt veya bunun yerine yarım fincan yeni sıkılmış greyfurt suyu da tercih edilebilir, yanında 1 dilim kızartılmış ekmek ve 1 çorba kaşığı ile fındık ezmesi.

Öğle Yemeği: Yarım yemek kasesi ton balığı, yanında 1 dilim kızartılmış ekmek, içecek olarak 1 fincan şekersiz kahve veya çay.

Akşam Yemeği: 2 ince dilim et hangi çeşit olduğuna siz karar verebilirsiniz, yanında 1 kase ile bezelye, bunun yanında ise 1 kase havuç veya pancar, 1 adet küçük elma, 1 küçük kup ile dondurma.

2. GÜN

Sabah Kahvaltısı: 1 fincan şekersiz kahve veya şekersiz çay, 1 adet yumurta, 1 dilim kızartılmış ekmek, yanında yarım adet muz.

Öğle Yemeği: 1 kase ile köy peyniri veya yarım kase ile ton balığı, yanında 5 adet bisküvi.

Akşam Yemeği: Yarım kase ile ton balığı, yanında 1 kase brokoli veya haşlanmış lahana, yanında 1 kase havuç veya şalgam, yarım adet muz, yarım küçük kup ile dondurma.

3. GÜN

Sabah Kahvaltısı: 1 fincan şekersiz kahve veya şekersiz çay, yanında 5 adet bisküvi, bunların yanında 1 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, 1 küçük adet elma.

Öğle Yemeği: 1 adet yumurta, yanında 1 dilim kızartılmış ekmek, yanında 1 fincan şekersiz kahve veya çay.

Akşam Yemeği: 1 kase ton balığı, 1 kase havuç ya da pancar, 1 kase yeşil lifli sebze, yarım kase dondurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir