DİYETLER

Haftada 4 Kilo Nasıl Verebilirim?

haftada-4-kilo-nasıl-verebilirimHaftada 4 kilo vermek herkesin hayali oysa ki hiç kolay bir şey değil! Haftada 4 kilo vermenizi sağlayacak olduğunu söyleyen sizi kandıran diyet programları ile alakanızı kesin. Zayıflama çayları gibi metabolizmanızı olumsuz yönde etkileyen ürünlerden de tamamen uzak durun.  1 haftada 4 kilo vermek için yapacağız ilk şey öncelikle spor. Bu sporlar öyle aman aman aletler gerektiren spor türleri de değil. 45 dakika step! Bunun için step tahtanız mı yok, hadi ama evinizde ters çevirip üzerine çıkıp ineceğiniz bir sürü eşya var. Buna alternatif olarak da 1 saat yürüyüş! Bunun içinse doğa zaten hizmetinizde. Bol su ve beraberinde uymanız gereken bir diyet programı.

Haftada 4 kilo diyeti;

Sabah kahvaltısı; 2 yumurta ve bir dilim kepek ekmeği ile 1 tam salatalık yanında 2 adet zeytin.

Öğle yemeği; 2 yumurta, 1 dilim kepek ekmeği, 1 tam salatalık, 3 adet zeytin, 1 dilim beyaz peynir.

Akşam yemeği; 2 yumurta bol yeşillikli bir salata üzerinde bir haşlanmış orta boy patates, baharat ve limon katabilirsiniz. 1 tatlı kaşığı zeytin yağı da gezdirebilirsiniz.

Çay kahve şekersiz ve sınırsız, abartıya kaçmamanız sizin daha rahat su atmanıza olanak sağlayacaktır.

Günde iki kez atıştırma yapıyorsunuz, saati size kalmış fakat akşam yemeğinden sonra olmamalı.

Atıştırmalarınız; 2 adet kuru incir veya 4 adet kayısı! İstediğinizi istediğiniz saatte günde 2 kez olmak üzere tüketebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir