DİYETLER

Şeyda Coşkun Diyet Listesi

Şeyda Coşkun Diyet ListesiYaşam koçu ve ünlülerin beslenme danışmanı olarak bilinen ve başarılı sonuçlara imza atan Şeyda Coşkun diyet listesi ile sizleri buluşturuyoruz. 6 günde zayıflatan diyet listesi sayesinde, kısa sürede ideal kilonuza kavuşmak için sağlıklı zayıflamanın çözümünü bulmuş olacaksınız.

Kahvaltı 1 adet yeşil elma, 3 yemek kaşığı karabuğday ve yarım tatlı kaşığı tarçın karışımından elde edeceğimiz öğünü kahvaltıda tüketelim. Karabuğdayı haşlayıp elmayı içine rendeleyelim. Tarçını da ilave edip tüketebilirsiniz.

Öğle yemeği için sabah tüketilen karışımın aynısını uygulamak gerekiyor.

Ara öğün için 1 adet salatalık ve bir fincan şekersiz çay içilmesi tavsiye edilir.

Akşam yemeği Aynı şekilde sabah tüketilen karışım hazırlanıp tüketilecektir.

Ertesi gün protein ağırlıklı beslenilmesi tavsiye edilmektedir. Bunu takiben Şeyda Coşkun diyet menüsü arasında alkali diyeti dahil edilmektedir. Buna ek olarak meyve salatası, sebze yemekleri, yeşil çay içebilirsiniz. Ayrıca Şeyda Coşkun diyet tarifi içinde yer alacak çorba karışımını mutlaka hazırlamalısınız.

Şeyda Coşkun Diyet Çorbası

Soğan, pancar, enginar, dere otu, kabak çorba için gerekli malzemeler olmaktadır. Hepsini haşlayalım ve blendırdan geçirelim. İçine kıvama gelecek şekilde su ilave edip karıştıralım. Detoks etkisi yaratacak ve tok tutacak Şeyda Coşkun diyet çorbası 1 kase tüketilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir