BİTKİSEL KÜRLER

Beyaz Lahana İle Nasıl Zayıflanır?

beyaz-lahana-ile zayıflamaKiloları ile başı dertte olan ve zayıflamak için bin bir yol arayanlar için bitkilerden beyaz lahana onlar için adeta hayat kurtarıcı bir bitkidir beyaz lahana tüketilerek zayıflamak oldukça mümkün. Beyaz lahana suyu gün içerisinde devamlı içilerek zayıflamaya büyük katkılar sağlamaktadır. Yağ yakıcı özelliği ile kilolara elveda demenize yardımcı olacaktır beyaz lahana. Beyaz lahana ile zayıflamak beraberinde bir çok yöntemi getiriyor. Bitkisel Dermanlar beyaz lahana ile zayıflamak için farklı teknikleri sizlerle paylaşıyor.

Beyaz lahana kürü nasıl yapılır?

İlk olarak beyaz lahana suyu ile zayıflama nasıl oluyor bunu konuşalım. Beyaz lahana suyu ile zayıflamak için 1 litre suyun içerisine 5 veya 6 adet beyaz lahana yaprağı atarak bunu kaynatıyoruz daha sonra bu suyu süzerek gün içerisinde ara ara içiyoruz. Bu sizin uyguladığınız diyete takviye olabilecektir. Daha kolay zayıflamanıza, vücudunuzda ki ödemin daha kolay atılmasına imkan sağlayacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gerekenler beyaz lahanayı haşlarken kapağını kapatıp haşlamamız gerekmektedir.

Beyaz lahana kürü kaç gün tüketilmelidir?

Bizler beyaz lahana kürünün 5 gün uygulanması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz. 5 gün uygulandıktan sonra beyaz lahana kürüne 3 gün ara verilmelidir. 3 gün ara verdikten sonra yeniden hazırlanmış olan beyaz lahana kürünü yeniden bir 5 gün daha uygulamalısınız. Toplamda 10 gün uygulanması gereken beyaz lahana kürü için bu ikinci uygulama son uygulamadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir