BİTKİSEL KÜRLER

Tüy Azaltıcı Bitkisel Kür

tüy-azaltıcı-bitkisel-kürVücut ve yüz tüyleri kadınların en büyük sorunları arasında yer alır. Gerçi sadece kadınların değil fazla tüylenme erkeklerinde sorunları arasında yer almaktadır. Tüylenme ile mücadele noktasında pek çok epilasyon yöntemi uygulayan kadınlar için bitkisel çözümler de mevcuttur. Tüy yok edeci bitkisel kürler ve tüy azaltıcı bitkisel kürler kadınların en çok tercih ettiği güzellik kürleri arasında yer alıyor. Tüy azaltıcı bitkisel kür için ana maddemiz nane.

Nanenin tüy azaltıcı etkisi bitkisel kür içeriğinde hayat buluyor. Tüyler için bitkisel çözümler bazen epilasyon tekniklerinden daha iyi sonuçlar doğurmaktadır. Tüy azaltıcı bitkisel kür için taze naneye ihtiyacımız var. Taze nane östrojen hormonunu dengeye ulaştırmaktadır. Östrojen hormonunun azalması ise tüylenme sorununu oldukça azaltmaktadır. Bu yüzden taze nane tüketmek bu sorunu tamamen yok etmektedir. Tüylenme için bitkisel çözümler ve bitkisel kürler kullanmak uyguladığınız epilasyon yöntemleri yanında da kullanılıp etkilerini artırmaktadır.

Tüy azaltan bitkisel kür uygulanırken, her gün sabah akşam yemeklerden yaklaşık 10 dakika kadar önce tazen nane tüketiyoruz. Taze nane tutamlar halinde tüketilir. Sabah aç karna bir tutam, akşam aç karan bir tutam taze nane tüketmek son derece faydalı olacaktır. Bu kürü tüylenme sorununuz devam ettiği sürece uygulayabilirsiniz. 1 ay gibi bir sürede etki göstermeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir