DİYETLER

Aile Diyeti İle Haftada 3 Kilo Verin

aile-diyetiAile diyeti sayesinde haftada 3 kilo vererek incelmeye hazır mısınız? Aile diyeti farklı menü seçenekleri ile hızlı kilo vermek için iyi bir alternatif diyet programı sunuyor sizlere.  250 kalorilik kahvaltı menüleri bulunan aile diyeti programı için haftanın 6 günü boyunca dilediğiniz kahvaltı menüsünü tercih edebilirsiniz. Öğle ve akşam menüleri ise sabittir. Pazar günü ise istediğinizi yemekte özgüsünüz. Aile diyeti programı haftada 3 kilo vermenizi sağlıyor. Haftada 3 kilo verip kısa sürede fazlalıklarınızda kurtulabilirsiniz.

Aile diyeti kahvaltı menüleri:

  1. Menü: 1 adet haşlanmış yumurta ve yanında yağsız beyaz peynir ile yapılmış tost. İçecek olarak da şekersiz çay.
  2. Menü: 1 dilim beyaz yağsız peynirin yanında 2 dilim kadar domates ve 2 dilim kepek ekmeği, yanında içecek olarak 1 bardak domates suyu.
  3. Menü: 1 porsiyon kadar ızgara edilmiş sosis, yanında ise bir tost yiyorsunuz. Tostun içine azcık kaşar ve salam koyabilirsiniz. Yine içecek olarak şekersiz çay tercih etmelisiniz.
  4. Menü: 1 adet tost ve yanında 1 adet muz, şekersiz kahve ile tüketilmeli. 1 küçük kup ile yoğurtta tüketilmelidir.

Öğle menüsü:

1 adet elmanın yanında 1 porsiyon sebze yemeği ve 1 orta kase ile yoğurt

Akşam Menüsü:

Izgara et tüketiyoruz, tercihiniz ister tavuk, ister balık ister kırmızı etten yana olabilir sadece 1 porsiyon tüketiyoruz.  Yanında ise 1 tabak salata.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir