BİTKİSEL YAĞLAR

Sivilce ve Akneler İçin Biberiye Yağı

biberiye-yağıYeşil incecik yaprakları olan tıpkı bir çam ağacını andıran biberiye bitkisi oldukça faydalı bir bitkidir. Biberiye bitkisinden elde edilen yağ akne ve sivilce tedavisinde sıklıkla kullanılır. Biberiye yağı akne sivilce tedavisi için kullanılırken farklı yağlar ile karıştırılarak kullanılır. Biberiye yağı ile cildiniz canlılık kazanır ve bu yağ cildiniz için adeta organik bir kozmetik etkisi gösterir. Sivilceler için bitkisel yağlar içerisinde biberiye yağı ilk sıralarda yer alır. Biberiye yağı hamilelik döneminde kesinlikle kullanılmamalıdır. Akne ve sivilce sıkıntısı çekenler için biberiye yağı şu şekilde kullanılmalıdır;

Biberiye yağı susam yağı ve kantaron yağı ile karıştırılarak sivilceli ve akneli bölgeye masaj yaparak uygulanır. Biberiye yağını bu şekilde tek başına da kullanabilirsiniz.

One thought on “Sivilce ve Akneler İçin Biberiye Yağı

  • Serhat Gül

    Sivilceyle alakalı olarak internetten araştırma yaptığım zaman acnemax diye bir ürünün çıktığını gördüm ve hemen sipariş verip bu ürünü aldım. Daha kullandığım ilk günden itibaren etksini gördüm ve şimdi her gün düzenli olarak kullanıyorum. Sivilce ile problem yaşayan herkese öneriyorum bu ürünü.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir