DİYETLER

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Meyve Diyeti

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Meyve DiyetiKısa süreli ve belirli aralıklarla yapılan meyve diyeti sayesinde, istediğiniz ve hayal ettiğiniz kiloya inmeniz kaçınılmaz olacaktır. Sadece 1 haftada 5 kilo vermek için yapmanız gereken yararlı ve az kalori barındıran meyvelerden oluşan diyet listesini uygulamak olacaktır.

Sabah kahvaltısı için öncelikle bol meyveden oluşan bir tabak hazırlayabilirsiniz. Yanında şekersiz çay ve bir adet grissini tüketebilirsiniz.

Ara öğün olarak bir adet yeşil elma yiyebilirsiniz.

Öğle yemeğinde 2 adet haşlanmış havucun yanında, bir adet elma ve bir kase yağsız yoğurt yenilmesi önerilmektedir.

Ara öğün 4 adet deviz içi, bir portakal yenilebilir.

Akşam yemeklerinde ise 3 adet ızgara köfte ve yanına bol miktarda salata tüketebilirsiniz. Yemekten sonra mevsim meyvelerinden herhangi birini veya ikisini yiyebilirsiniz.

Meyve Diyeti

Diyetinizi uygularken kesinlikle ekmek ve şekerli besinlerden uzak durmanız gerekiyor. Bu sayede kalori alma miktarınız kısıtlanacak ve kilo alma süreciniz duracaktır. Ayrıca sadece bir haftada vereceğiniz 5 kilonun yanında, meyvelerin barındırdığı antioksidan sayesinde, toksinlerden kurtulmuş olacaksınız. Buna göre son derece verimli olacak meyve diyeti fit bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir