DİYETLER

Haftada Nasıl 5 Kilo Verebilirim?

haftada-nasıl-5-kilo-verebilirimHaftada 5 kilo verebilir miyim? Haftada nasıl 5 kilo veririm? Haftada 5 kilo vermek mümkün mü?

Haftada nasıl 5 kilo verebilirim diyenler için Dr. Mehmet Öz diyeti olarak ünlenen haftalık diyet listesi ile sizlerleyiz. Tam 1 haftada 5 kilo verdiren diyet ile kısa sürede vermek istediğiniz kilo hayal olmaktan uzaklaşıyor. Haftada nasıl 5 kilo verebilirim diye kara kara düşünmeye son işte Öz’ün hayatınızı kolaylaştıracak olan haftada 5 kilo verdiren diyet programı.

 

Sabah: erken kalkmak şart! Unutmayın ne kadar erken kalkarsanız vücudunuzun kilo verme hızı o kadar artar. Haftada 5 kilo verdiren diyet programının kahvaltı menüsünde neler mi var? 1 dilim kepek ekmeğine 1 adet salatalık eşlik ediyor, yanında 1 çay kaşığı ile çilek reçeli ve 1 adet meyve öneriyor Öz.

 

Öğle: haftada nasıl 5 kilo verebilirim diyenler sıra geldi öğle menüsüne. 1 kase yoğurdun yanında haşlanmış et, 1 adet domates ve yanında 1 dilim buğday ekmeğini tüketiyorsunuz.

 

Akşam: haftada 5 kilo verdiren diyet akşam menüsün olarak size az yağlı sınırsız salata vaad ediyor, ayrıca yanında 1 dilim kızarmış ekmek ve 1 bardak ayran içiyorsunuz.

Yatmadan önce 1 fincan ıhlamur içmenizin kimseye bir zararı olmayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir