DİYETLER

Karatay Diyeti ile Kaç Kilo Verilir?

karatay-diyeti-ile-kaç-kilo-verilirKaratay diyeti aslında sağlıklı yaşam diyetidir. Karatay diyeti uygulayarak haftada 2 kilo verenler olduğu gibi 2 haftada 6 kilo verenler de vardır.

Karatay diyeti uzun vadede vücut sistemlerimizin sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayan bir diyettir. Söz gelimi Karatay diyeti ile karaciğerinizdeki yağlanma kaybolacağı için bel etrafında biriken yağlanmalar da zaman içinde yok olacaktır.

Karatay diyeti birkaç gün yaparak bırakacağınız sıkıcı bir diyet değildir. Uzun yıllar boyunca yemek-beslenme alışkanlığınızı rayına oturtacak sistemli bir diyettir.

Karatay Diyeti ile kaç kilo verilir?

Karatay Diyeti ile kaç kilo verilir sorusunun cevabı bünyeden bünyeye değişiklik arz eder. Farz edelim ki çok aşırı kilolu biri iseniz diyet icabı ağır tatlıları keseceğiniz için fazla kalori alamayacağınızdan bünyeniz yağ yakmaya daha hızlı başlayabilir ve 2 haftada 6-7 kilo verebilirsiniz. O nedenle Karatay Diyeti ile kaç kilo verilir? Sorusunun net bir cevabı yoktur. Bilinen tek şey bu diyeti hayatımıza uyguladığımızda toksinlerden ve yağlardan sistematik olarak kurtulacağımızdır ve bu diyeti devam ettirdiğimiz sürece bir daha kilo almayacağımızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir