DİYETLER

Meyve Diyeti

Diyet yaparken meyve diyeti uygulamak istiyorsanız, her mevsim başvurabileceğiniz bir diyet listesi yanınızda yer alacaktır. Üstelik bu mucize meyveler sayesinde, zihinsel ve bedensel zindelik hissedeceksiniz. Antioksidan, vitamin ve mineraller bakımından çok zengin olan meyveler kısa sürede kilo vermenizi de sağlayacaktır. Vücuda olan yararlarını ön plana çıkarırken, ayrıca ideal kilonuza ulaşmanız için size rehber olacaktır. Eğer sizde meyve diyeti nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız, yazımıza devam edelim.

Sabah muz hariç mevsim meyvelerinden herhangi birkaç tanesini tüketebilirsiniz.

Öğlen Sebze çorbası, bir kase yoğurt, bir adet yeşil elma tüketebilirsiniz.

Akşam yemeğinde yine mevsim meyveleri tüketebilirsiniz.

Ayrıca meyve diyeti sürecinde devam ederken, gün içinde muz tüketebilir, muzlu süt hazırlayıp taze olarak içebilirsiniz.

Meyve Diyeti Programı

Oldukça sağlıklı ve kilo kontrolünü elinizde tutabileceğiniz bir meyve diyeti programı sayesinde, hayalinizdeki kiloya inmeniz kaçınılmaz olacaktır. Üstelik vücudunuzdan toksinlerin atılmasını sağlayacak, ayrıca detoks uygulamış olacaksınız. Metabolizmayı hızlandırma işlevinizi oldukça sıkı çalıştıran meyve diyeti sayesine karbonhidrat ve yağ alımınız tamamen azalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir