ZAYIFLATAN BİTKİLER

Yeşil Kahve Nasıl Zayıflatır?

yeşil-kahve-nasıl-zayıflatır

Son en günlerin en popüler zayıflama içeceği yeşil kahve ile birlikteyiz, yeşil kahve nasıl zayıflatır gelin birlikte inceleyelim!

Yeşil kahve normal kahvenin kavrulmamış halidir. Etkisi ise kavrulmamış olma özelliğinden gelmektedir. Kahve çekirdekleri kavrulurken pek çok etkili maddeyi yok ederler. Yeşil kahve kavrulmadığı için içinde etkin olarak barındırdığı maddeler yok olmamıştır. Yeşil kahvenin içeriğinde klorojen,ik asit bulunmaktadır. Klorojenik asit yeşil kahve nasıl zayıflatır sorusunun cevabıdır. Kilo vermeyi sağlayan yüksek metabolizma hızıdır ki metabolizma hızını artıran en etkin maddelerden biri klorojenik asittir.

Yeşil kahve nasıl zayıflatır?

İçerisinde yüksek oranda kafein ve klorojenik asit içerir. Bu iki madde de yağ yakımı için oldukça etkilidir. Yeşil kahveyi yapıp içtikten sonra 3-4 saat metabolizma hızınızda artış olacaktır. Bu artış vücudunuzda yağ yakımı gerçekleştirip, metabolizma hızına bağlı olarak kilo vermenizi sağlayacaktır. Sevgili Bitkisel Dermanlar okurları yeşil kahve nasıl zayıflatır sorusu ile sizlerle birlikte olduk. Zayıflatan bitkiler için yeni yazılarımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir