DİYETLER

Alkali Diyeti Zararlı mıdır?

alkali-diyet-zararlı-mıAlkali diyet vücudumuzun PH dengesini 7-14 arasına çekmek için uygulanan bir diyettir. Alkali diyet kısa zamanda kilo verdirmektedir. Alkali diyet ile kilo vermek isteyenler diyete başladıkları ilk 15 gün içinde 7 kilo verebilmektedirler. Alkali diyet çok tutulan ve başarı şansı yüksek bir diyettir.

Alkali diyeti tamamen alkali besinlerin tüketimine dayalı bir diyettir. Alkali diyeti uygularken alkali su tüketimi de önemlidir.Alkali diyeti uygulamak egzersiz ve ol su tüketimi de gerektirir. Alkali diyeti ile asidik besinlerden uzak durarak vücudunuzun sindirim-boşaltım dolaşım sistemlerini yeniden sağlıklı olarak çalıştırabilirsiniz.

Alkali diyetin zararları var mıdır sorusu bu diyeti kullanmaya başlamaya niyetlenenlerin merak ettiği bir sorudur. Alkali diyetin zararları yoktur. Alkali diyetin zararları, diyeti kullanan ve kilo veren binlerce kişi arasında yapılan anketlerde saptanmamıştır.

Alkali diyet zararlı mı?

Alkali diyet zararlı mı sorusu birçok kişi tarafından soruluyor. Tıbbi gözetim altında denenirse ortaya çıkması muhtemel demir eksikliği-kalsiyum eksikliği ve protein eksikliği giderilebilir.Ciddi zararları olmayan bu diyet kısa zamanda hızlı kilo vermenize yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir