DİYETLER

Göbek Eriten Diyeti

 

Göbek eritmek için ne yapılmalı? Hangi bitkiler göbek eritir? Göbek eriten diyet var mı? Göbek eriten bitkisel kür tarifi?

 

 

En önemli beden sorunlarından biri bölgesel kilo alımıdır. Kilo özellikle tek bir noktada toplanmış ise o zaman biçimsiz bir vücut ile mücadele etmeniz gerektiğiniz altını çiziyoruz. Son günlerde popülerliği giderek artan bir diyet var. Göbek yağlarından kurtulmak için oldukça popüler olan göbek eriten diyet Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocanın bitkisel bir kürü aslında. Sevgili Bitkisel Dermanlar okuyucuları işte sizin için araştırdığımız göbek eriten diyet için bitkisel kür tarifi.

göbek-eriten-diyetGöbek eriten bitkisel kür;

Yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatıyoruz. Kaynayan suyun içerisine 4 adet taze lahana yaprağı atıyoruz. Lahana yaprakları suyun içerisinde dakika kadar kaynıyorlar daha sonra bu karışıma 1 demet taze maydanoz katıyoruz.  Maydanozla ilave edildikten sonra da 4 dakika kadar kaynatıyoruz. Bu karışımın altını kapatıyoruz ve soğumaya bırakıyoruz. Soğuyan kürü süzüyoruz ve suyunu bir kaba alıyoruz. İçerisine 1 adet sulu limonun suyunu sıkarak katıyoruz.

Göbek eriten diyet için önemli notlar;

Bu kür günde 2 veya 3 defa içmeye özen gösterin.

Kürü sadece 3 hafta uygulayın.

Şeker ve benzeri tatlandırıcılardan kürü kesinlikle ilave yapmayın.

İster aç karna ister tok karna tüketin, bu konuda her hangi bir kısıtlama yok.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir