DİYETLER

İsveç Diyeti Nasıl Yapılır?

isveç-diyeti-nasıl-yapılırİsveç diyeti kolay uygulanabilir bir diyet değildir. Her diyette olduğu gibi azim ve kararlılık gerektirir. İsveç diyeti uygulamak için yağlardan karbonhidratlardan asitli içeceklerden kızartmalardan uzak durmak gerekiyor.

İsveç diyeti 2 hafta uygulanan bir diyettir ve bu diyet uygulandığında 2 haftada 7 kilo verdirir. İsveç diyeti sadece İsveçliler tarafından değil tüm dünyada uygulanıyor.

İsveç diyet sabahleyin bir fincan kahve ve 1 kesme şekeri ile başlar, öğlen 2 yumurta ve haşlanmış sebzelerle devam eder. İsveç diyet uygulayanlar akşam menüsünde de biftek ve balıkla birlikte bol limon salatası tüketirler. İsveç diyet özellikle A.B.D Kalp Vakfı tarafından 35 yaşından küçük olan sağlıklı erkek ve bayanlara öneriliyor. İsveç diyet günde sadece 1 kesme şekerle yetinmek zorunda.

İsveç diyeti nasıl yapılır

 İsveç diyeti nasıl yapılır sorusunun cevabını şöyle verebiliriz. Diyet boyunca günde 2 litre su tüketimi düzenli egzersiz ve yağlı karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmayı öğütlüyor. İsveç diyeti nasıl yapılır merak edenler için hevesleri kursakta bırakmamak için İsveç diyetinin diğer diyetlerden daha çetin olduğunu söylemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir