DİYETLER

Lahana Çorbası Diyeti Eritiyor!

lahana-çorbası-diyetiLahana çorbası ile kısa sürede kilo vermek için mutlaka bu yazımızı okumalısınız. Öncelikli olarak oldukça zor olan bir diyet programıdır lahana çorbası diyeti. Uzun zamandır kilo vermeye çalışıp kilo veremeyenler için adeta şok bir diyet programıdır. Lahana çorbası diyeti ile haftada 6 ile 8 kilo vermeniz mümkündür. Kısa sürede kilo vermenizi sağlayacak olan lahana çorbası diyeti programı 7 gün uygulanıyor ve sonrasında ise birkaç gün ara veriliyor. Lahana çorbası diyeti zor bir diyet olduğu için sağlık problemi olan kişiler uygulamamalıdır. Uzun süre uygulandığı zaman beslenme sorunları yaratacak olan lahana diyeti kısa süre uygulanması gereken bir programdır.

Diyet beyaz lahana çorbası üzerine kurulu, ne kadar çok yersen o kadar çok zayıflamanı sağlayacak olan bu çorba kelimenin tam anlamı ile bir zayıflama kürü.

Lahana çorbası yapılışı: Beyaz lahanayı doğrayın, içine soğan ekleyin, çok az domates, biber, tuz ekleyip pişmesini bekleyin. Piştikten sonra ise el blenderı ile karıştırın. Bu çorbayı devamlı içeceksiniz.

Lahana çorbası diyeti 1. gün: Bu gün istediğiniz kadar meyve yiyorsunuz ve lahana çorbası içiyorsunuz. Meyveleri muz hariç tüketiyorsunuz.

Lahana çorbası diyeti 2. gün: Bu gün ise sebze günü! Sebze çeşitlerini haşlanmış veya çiğ tüketebilirsiniz. Sebzeler fasulye bezelye tarzı sebzeler değil, yeşillikler ve kalorisi oldukça düşük sebzeler.

Lahana çorbası diyeti 3. gün: Bu gün ise hem meyve hem çorba hem de sebze tüketiyorsunuz.

Lahana çorbası diyeti 4. gün: Bu gün meyve, sebze ve çorba günü. Bugün meyvelere muzuda dahil ediyoruz. Ve bugün yağsız süt içiyoruz.

Lahana çorbası diyeti 5. gün: Bugün ise et, çorba yanında domates de tüketiyoruz. 300 gram ile 600 gram arasında ki eti biftek şeklinde tüketiyoruz. Günde 1 kere çorba içip, istediğimiz kadar domates tüketiyoruz. Ve mutlaka 8 bardak su içiyoruz.

Lahana çorbası diyeti 6. gün: Bugün yine bir kaç parça et yiyoruz,  yanında istediğimiz kadar yeşil yapraklı sebze tüketiyoruz. Bugün ise birden çok defa çorba içiyoruz.

Lahana çorbası diyeti 7. gün: Bugün ise kepekli pirinç tüketiyoruz, yanında tatlandırılmamış meyve suyu ve sebze tüketiyoruz. Çorba yine istediğimiz kadar tüketiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir