DİYETLER

Patates Diyeti Menüsü

patates-diyeti-menüsüPatates diyeti haşlanmış patates tüketimine dayalı en fazla bir hafta uygulanabilecek bir diyettir. Patates diyeti günümüzde birçok bayan tarafından uygulanmış ve bu diyetin kilo verdirdiği yönünde memnuniyetlerini ifade eden yorumları internet üzerinden paylaşmalarına ve daha çok insanın bu diyete yönelmelerine vesile olmuşlardır. Patates diyeti uygulayanlar ekseriyetle hanımlar olmaktadır. Yaz yaklaştıkça fazla kilolarından kurtulmak isteyen hanımlar kolay uygulanabilir ve etkin çözümler sunan diyetlere yöneliyor. Bu diyetlerden birisi de Patates diyeti. İlk gün uygulandığında size biraz zor gelebilir. Çünkü Patates diyeti ile eski beslenme alışkanlığınız kökünden değişecektir. Patates diyeti sade bir diyet olması ve patatesin hemen her bütçeye uygun olması açısından birçok insan tarafından uygulanabilir. Patates diyeti özellikle haşlanmış patatesin bol mineral içermesi ve tok tutması esas alınarak ortaya atılmış bir Ender Saraç diyetidir.

Patates diyeti menüsü nedir?

Patates diyeti menüsü neler içermektedir sorusuna çok kısa bir cevap vermek yeterli olacaktır. Haşlanmış patates her öğünde 2 adet yenecek şekilde hazırlanan menü; 4. Günde sabah ve akşam yemeklerinde değişiklik içeriyor. Sabah 1 kase kiraz ve 1 elma, akşam ise yeşil salata ve ızgara tavukla devam ediyor.

Patates diyeti menüsü 5. Ve 6. Gün sabahları 1 elma ve 1 kase kiraz, akşamları da ızgara etler, bonfile ve salata içeriyor. Bunun dışında tüm diğer öğünler 2 adet haşlanmış patatesten ibaret.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir