NE İYİ GELİR?

Alerjik Astıma Ne İyi Gelir?

alerjik-astıma-ne-iyi-gelirAlerjik astıma ne iyi gelir?

Vücudumuzun bağışıklık sistemi bizleri var olan ve vücudumuzda zaten yer alan mikropların uyanmasına izin vermez. Sağlıklı bir insanda mikroplar güçlerini ortaya koyamazlar. Ama ülkemizde ne fazla görülen hastalıklardan biri olan alerjik astım vücudumuzun bağışıklık sistemini zorlayan mikro organizmalara karşı yenik düşebilir ve solunum sistemimizde kronik iltihaplanma gerçekleşebilir.

Alerjik astıma ne iyi gelir sorusu bu hastalığa yakalanan her yüz kişiden 15’inin genel merak konusudur. Tedavi edilebilir bir hastalık olan alerjik astım, dikkat edilmezse solunum yollarımızı daraltan ve hatta bizi krizlerin kucağına atan bir hastalıktır.

Pekiyi alerjik astıma ne iyi gelir?

Sorunun cevabı basittir. Sabah kahvaltısı arasında 5 adet keçi boynuzunu kırıp 1.5 bardak suda 7 dakika kaynattıktan sonra suyunu soğutup içmek ve buna 15 gün boyunca devam etmek Alerjik astıma ne iyi gelirdiye merak edenler için Prof. Dr. İ.Adnan Saraçoğlu tarafından önerilen bir kür olarak binlerce insan tarafından uygulanan ve başarılı sonuçlar veren bir uygulama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir