ZAYIFLATAN BİTKİLER

Yeşil Kahve Hakkında Gerçekler

Yeşil Kahve zayıflatır mı?

Yeşil kahve nasıl içilir?

Yeşil kahve zararlı mıdır?

Yeşil kahve ile kaç kilo verilir?

Sorular sorular… İşte yeşil kahve hakkında bilinmeyenler!

Son zamanların en popüler ürünü yeşil kahve hakkında aklınızdaki soru işaretlerinin cevabı bu yazımızda sizlerle olacak. Zayıflama ürünleri arasına hızlı bir giriş yapan yeşil kahve her geçen gün önemli bir kesim tarafından deneniyor ve müdavimleri giderek artıyor. Peki nedir yeşil kahve? Söylendiği kadar etkili midir?

 

yeşil-kahve-hakkında-gerçekler

 

Zayıflatan bitkiler arasına birden giriş yapan yeşil kahve yeşil çaydan sonra uzun süre popülerliğini koruyacak gibi görünüyor. Yeşil kahve normal kahve çekirdeklerinin kavrulmamış halidir. Bu nedenle normal kahvede kaybolan veya azalan pek çok etki yeşil kahve de etkisini yitirmeden varlığını sürdürmektedir. Kavrulma işlemi kahvenin pek çok etkisini yok etmektedir, bu durumun yeşil kahve üzerinde ki etkisi ise onun metabolizma için olumlu etkisini yok olmamasını sağlamasıdır.

Yeşil kahve zayıflatır mı?

yeşil-kahve-hakkında-gerçekler (2)Yeşil kahvenin önemli ölçüde metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Bu durum onun zayıflama etkisinin önünü açmıştır. Yeşil kahve tüketimi yapan kişilerde metabolizma hızlanır ve  vücut yağ yakımına başlar. Fakat reklamlarda bas bas bağırıldığı üzere siz hiçbir şey yapmadan ve yeme düzeninizi değiştirmeden yeşil kahve tek başına sizi zayıflatmaz. Spor ve diyetin etkisini artırdığı metabolizma hızı üzerindeki olumlu etkileri düşünülünce kabul edilen bir gerçektir. Fakat tek başına yeşil kahve sizi zayıflatamaz.

 

yeşil-kahve-hakkında-gerçekler (3)

Yeşil kahve nasıl içilir? Yeşil kahve nasıl yapılır?

Öncelikli olarak yeşil kahve günde en fazla 2 defa tüketilmelidir. Bunun yanı sıra yeşil kahve tüketimi asla aşırıya kaçılmadan yapılmalıdır. Metabolizma üzerinde önemli ölçüde etkileri olan bitkiler tüketilirken mutlaka bir doktor görüşü alınmalıdır. Bu nedenle yeşil kahve de yan etkileri olabilen bir ürün olduğu için kullanımı noktasında dikkat gereklidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir