BİTKİLER

Nar ve Güzellik Kürleri

nar-ve-güzellik-kürleriBana öyle bir meyveden bahsedin ki birçok hastalıkla tek başına savaşsın. Yetmezmiş gibi birde cildimizi güzelleştirmeye yarasın diyorsanız, tamda yerine geldiniz. Bu yazımızda sizlere narın cilde faydası gibi konulardan bahsedecek, sizi bu mucizevi meyvenin sırlarıyla tanıştıracağız.

Nar ve güzellik kelimeleri son yıllarda sıkça bir arada kullanılmaya başlandı. Bunun nedeni ise son birkaç yılda kozmetik ürünlerinin üreticilerinin ve bilhassa cilt uzmanlarının araştırmaları sonucu ortaya konan sonuçlardır. Birçok araştırma sonucu gösteriyor ki; narın güzelliğe etkisi reddedilemez ve cilt güzelliğini korumada ve çeşitli deformasyonların düzeltilmesinde bir numaralı bitkisel kozmetik üründür. Kısaca doğal bir bitkisel kürdür.

Nar maskesi uygulayan birçok birey aldığı muhteşem sonuçlar karşısında doğaya teşekkürü bir borç bildiklerini ve ondan böylesine faydalanmak söz konusuyken gereksiz ve bir o kadarda pahalı kozmetik ürünlerden bundan sonra uzak kalacaklarını söylemişlerdir.

Narın güzellik etkisi ise; içindeki kırmızı tanelerden gelmektedir. Yaşlanmayı önlediği savunulan ve bununla kalmayıp cildi sıkılaştırdığı ve daha dinç – genç bir görünüm kazandırdığı bilinmektedir. Gençlerin ise kullanma sebebi olarak parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmalarını sağlamasıdır.

Düzenli ve istikrarlı bir şekilde kullanım gerektiren çoğu kozmetik ürüne karşı nar meyvesi ve kürleri adeta acil yardım ekipleri gibi, dış materyallerden etkilenen cildinize ani bir çözüm sunar. Bu sayede cildinizdeki deformasyonlar ciddileşmeden müdahale etmiş olursunuz ki en büyük avantajı bu müdahaleyi doğal bir varlıkla bir meyveyle ve ondan ürettiğiniz kürle yapmış olursunuz.

Sizlerde bilinçli tüketiciler olarak, cildinizin eski güzelliğine kavuşmasını istiyor ya da zaten güzel olan cildinizin bozulmalara uğramasını engellemek istiyorsanız, pahada ağır ancak faydası sorgulanabilir kozmetik ürünlerden önce, böyle bitkisel dermanları uygulamanızı tavsiye ediyoruz ve nar meyvesini listenin ilk sırasına yazmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir