DİYETLER

İsveç Diyeti Menüsü

isveç-diyeti-menüsüİsveç diyeti mucizevi bir diyettir. Özellikle ünlüler ve formda kalmak isteyen bayanların tercih ettiği bir diyet olan İsveç diyeti 2 haftada 7 ile 15 kilo arasında zayıflatıyor. İsveç diyeti uygulamak için azim ve kararlılık şarttır. İsveç diyeti yağlı ve karbonhidratlı yiyecekleri hayatınızdan çıkarıyor.

İsveç diyet 13 günlük bir paket olarak uygulanır. İsveç diyet uygulayanlar 3 ay boyunca bu diyete tekrar başlamamalı. İsveç diyet yapanlar hızla kilo verir. İsveç diyet hızlı kilo verdirdiği için bünyeyi zorlar. Bu nedenle 15 günlük diyetten sonra 3 ay ara vermek gerekir.

 İsveç diyeti menüsü

2 hafta boyunca sabahları bir fincan kahve ve bir kesme şekeri ile yenmeniz gerekiyor. Öğle ister 2 yumurta ile birlikte haşlanmış ıspanak ister 200 gram biftekle limonlu marul salatası tüketin. Akşamları yine haşlanmış et-yoğurt ve sebze salatası öneriliyor.

İsveç diyeti menüsü ilk gün çok zor gelebilir. Amakilo verdiren bir diyettir. İsveç diyeti menüsü uygulayarak 15 günde 7-15 kg verebilirsiniz.

Porsiyonlarınız 1 porsiyonu geçmemelidir. Haşlanmış tüm sebzeler serbesttir. Yağsız olması şartı ile tüm beyaz etler ve kırmızı etler de bol limonlu salata ile tüketildiğinde serbesttir.

  • Yoğurt
  • Havuç
  • Brokoli
  • Ispanak

2 hafta boyunca menünüzü sık sık ziyaret edecek besinler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir