DİYETLER

Patates Diyeti Yapanlar

patates-diyeti-yapanlarPatates diyeti Ender Saraç tarafından ortaya atılmış kısa zamanda hızlı kilo vermenin en kolay yolu olarak gittikçe yaygınlaşan bir diyet. Patates diyeti haşlanmış patates, patates salatası yeşil sebzelere ağırlık verdiğinden ekonomik sınıfı ne olursa olsun herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Tek şart ciddi sağlık problemlerinin olmamasıdır. Patates diyeti yaz aylarına doğru hızla ilerlediğimiz şu günlerce kolayca incelmek için bir çözüm. Zira Patates diyeti uygulayan hanımlar bir hafta içinde 5 kilo verebiliyor.

İnternette Patates diyeti yaparak hızlı ve sağlıklı kilo verdiklerini yazan ve sevinçlerini paylaşan binlerce insan var. Bu da gösteriyor ki Patates diyeti gerçekten başarılı bir diyet.

Patates diyeti neden başarılıdır?

Patates diyeti yapanlar bu diyetin çok az kalori verdiğini ve haşlanmış patatesin tok tuttuğunu bu nedenle açlık hissetmediklerini belirtiyorlar. Patates diyeti yapanlar açlık hissetmedikleri için kolayca 1 haftalık diyete dayanabiliyorlar. Patates diyeti yapanlar arasında bu güne kadar bir hafta içinde 3 kilo verebilenler olduğu gibi bir haftada 5 kilo verenler de vardır. İnsülin direnciniz çok yüksek değilse siz de patates diyeti yaparak bir hafta içinde formunuza kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir